Siyah Havyar

Siyah Havyar , havyar ve mutfak spesiyalitelerinin ithalatçı-ihracatçısı olan Great Atlantic Trading Inc.’in ana markasıdır. 

Great Atlantic Trading 1991 yılında Portland, Maine rıhtımlarında kurulan şirketimizin başlangıcından bu yana distribütörlere, toptancılara, şeflere ve perakende müşterilere en iyi havyar, yer mantarı, salyangoz, yağ, sirke ve diğer spesiyaliteleri toptan fiyatlarla güvenilir bir şekilde tedarik ettik. . 4 kişilik bir aile ve harika bir ekip tarafından yönetilen ve işletilen bir aile şirketidir 

Siyah Havyar Tanıtımı Ajans Reklam ve Fenomen Ekibi tarından projelendirilmiştir.

Siyah Havyar Tanıtımı  Ajans Reklam ve Fenomen Ekibi tarafından projelendirilmiştir

AjansReklam

Ajans Reklam 25 ülkedeki 100’den fazla firmaya, iş süreçlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri kurumsal çözümleri sağlayan bir kuruluştur.

Ajans Reklam 2009 yılından beri başta Avrupa ülkeleri ve Türkiye’dekiler olmak üzere 25 ülkedeki 100’den fazla firmaya, iş süreçlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri kurumsal çözümleri sağlayan bir kuruluştur.

Bir çok kurumsal marka oluşturma, geliştirme ve büyüme aşamasında bulunan Ajans Reklam finansal strateji, bütçeleme, modelleme, kreatif fikirlerle, dijital tanıtım için gerekli olan yazılımlarıyla, proje yönetimi ve verdiği danışmanlık hizmetleriyle sorumlu olduğu markaların tüm dünya üzerindeki bilinirliğinde payı olmuştur.

Ajans Reklam Hizmetlerimiz

Ajans Reklam Hizmetlerimiz içinde finansal strateji, kreatif fikirler, etkinlikler için yaratılan konseptler, dijital tanıtım için gerekli olan yazılımlarıyla, proje yönetimi ana başlıkları olarak bulunmaktadır.

Ajans Reklam 19 Mart 2023 tarihinde 14’inci yılını kutlayacaktır.