Site icon Siyah Havyar

Havyar Kalitemiz

Siyah Havyar Kalitemiz

Bir numaralı hedefimiz, özel havyar yelpazemizi üretirken en yüksek kalite standartlarını korumaktır. Ekibimiz benzersiz havyar ürünlerimizi oluştururken sıkı kalite kontrollerine bağlı kalır ve aşağıda bunu nasıl yaptıkları açıklanmaktadır.

USTACA HASAT

Bir mersin balığı maksimum olgunluğa erişmeye yakın olduğunda, teknisyenlerimiz ekstraksiyon için en uygun anı belirlemek için bir ultrason taraması gerçekleştirir. Yumurtalar hasat edildikten sonra, değerli verimimize zarar gelmemesi için özenle temizlenirler.

DİKKATLİCE TUZLANMIŞ

Havyarımızın çoğu, uzmanlar tarafından tercih edilen geleneksel Malossol (“hafif tuzlu” veya “az tuz” anlamına gelir) yöntemi kullanılarak işlenir. Hem havyarımızı korumak hem de lezzetine lezzet katmak için sadece çok ince tuz kullanıyoruz. Daha uzun depolama gerekirse Boraks (E285) eklenir.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ VE PAKETLENMİŞ

Daha sonra, havyarı derecelendirdiğinden emin olmak için değerlendiririz – tanelerin boyutu, sıkılığı ve tadı. Varsa, tüketim için taze geleneksel havyar kutularında güvenli bir şekilde paketledik.

GÜZEL YAŞLANMIŞ

Tenekeler, havyarın müşterilere sunulmadan önce zengin, sağlam bir lezzet geliştirmesi için üç hafta boyunca 26-35º F’de (veya -3 ila 2º C) saklanır.

TAMAMEN İZLENEBİLİR

Siyah Havyar en güçlü kalite taahhüdü, gıda güvenliği yasaları ve yakından izlenen balık yetiştirme tekniklerimiz ve havyar işleme protokollerimiz üzerindeki katı prosedürleri izleyerek ürünlerimizin eksiksiz izlenebilirliğinden gelmektedir. Havyarımız hakkında bilmeniz gerekenler hakkında Siyah Havyar size çok şey anlatacaktır.

Exit mobile version